Int no. #228309
Actief
Directe aankoop mogelijk
Andere Soma Camp
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | Soma Camp |
| Eerste registratie | 03/2024 |
| Kilometerstand | 5.800 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.099 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling, Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Geestland
Postcode: 27624
Afstand:
... km
Int no. #228309
Actief
Directe aankoop mogelijk
Andere Soma Camp
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.