Int no. #228091
Actief
Carado T 448
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:47)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Carado |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | T |
| Model | 448 |
| Eerste registratie | 10/2017 |
| Kilometerstand | 37.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.495 kg |
| Lengte in mm | 7.381 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtsensor | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Deuk op de garagedeur. Deuk aan de zijkant boven naast de richtingaanwijzer linksboven. Voorruit moet vervangen worden.
Schade
Locatie
Duitsland, Schwentinental
Postcode: 24223
Afstand:
... km
Int no. #228091
Actief
Carado T 448
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:47)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.