Int no. #222040
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil 665 HS
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 13:07)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Eura Mobil |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 665 HS |
| Eerste registratie | 08/2001 |
| Kilometerstand | 132.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.800 kg |
| Lengte in mm | 6.905 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Berlin
Postcode: 13088
Afstand:
... km
Int no. #222040
Actief
Directe aankoop mogelijk
Eura Mobil 665 HS
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 13:07)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.