Int no. #127213
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Van TI Plus 650 MEG
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:26)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Van TI Plus |
| Model | 650 MEG |
| Eerste registratie | 11/2023 |
| Kilometerstand | 3.500 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1968 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Vierwielaandrijving | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Mönchengladbach
Postcode: 41199
Afstand:
... km
Int no. #127213
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Van TI Plus 650 MEG
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:26)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.