Int no. #192745
Actief
Directe aankoop mogelijk
Mobilvetta Oklahoma
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 13:03)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Mobilvetta |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Andere serie |
| Model | Oklahoma |
| Eerste registratie | 12/2011 |
| Kilometerstand | 59.700 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 74 kW (101 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.300 kg |
| Lengte in mm | 7.120 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Hij heeft lichte schade aan het linkerachterlicht, zie foto.
Schade
Locatie
Duitsland, Nümbrecht
Postcode: 51588
Afstand:
... km
Int no. #192745
Actief
Directe aankoop mogelijk
Mobilvetta Oklahoma
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 13:03)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.