Int no. #216291
Actief
Panama P 10 S
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:49)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Panama |
| Categorie | Van |
| Model | P 10 S |
| Eerste registratie | 06/2024 |
| Kilometerstand | 37.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 4.972 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Koelkastdeur buiten lichte tekenen van slijtage
Tafelhouder in zijdeur rechtsonder kleine barst in plastic houder
Lichte tekenen van slijtage aan de linkervoorkant van het voertuig
Velgen vertonen tekenen van slijtage
Lichte scheuren op het dak (volgens verkoper Albers mobiel "Ga is voorzien" genoteerd in het overdrachtsprotocol van 13.06.2024)
Extra opmerking:
Het voertuig is een importvoertuig.
Het voertuig vertoont algemene gebruikssporen.
Schade
Locatie
Duitsland, Holzwickede
Postcode: 59439
Afstand:
... km
Int no. #216291
Actief
Panama P 10 S
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:49)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.