Int no. #203001
Actief
Adria 3way
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 11:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Adria |
| Categorie | Van |
| Serie | Andere serie |
| Model | 3way |
| Eerste registratie | 12/2007 |
| Kilometerstand | 128.500 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 74 kW (101 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1870 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.800 kg |
| Lengte in mm | 4.782 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Elektrische raamregelaar passagier zonder functie
Locatie
Duitsland, Lohmar
Postcode: 53797
Afstand:
... km
Int no. #203001
Actief
Adria 3way
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 11:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.