Int no. #218402
Koopkans
Adria Adriatik A 660WP
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:56)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Adria |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Adriatik A |
| Model | 660WP |
| Eerste registratie | 06/2003 |
| Kilometerstand | 87.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.600 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Großkrotzenburg
Postcode: 63538
Afstand:
... km
Int no. #218402
Koopkans
Adria Adriatik A 660WP
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:56)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.