Int no. #225517
Actief
Directe aankoop mogelijk
Adria Adriatik Coral 660SL
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 12:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Adria |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Adriatik |
| Model | Coral 660SL |
| Eerste registratie | 12/2005 |
| Kilometerstand | 155.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | XT670B |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.600 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Beide achterlichten werken, licht beschadigd.
Bumper achter licht beschadigd.
Scheurtje in een van de drie panelen douchedeur (wel gewoon bruikbaar).
Schade
Locatie
Nederland, Purmerend
Postcode: 1447 HJ
Afstand:
... km
Int no. #225517
Actief
Directe aankoop mogelijk
Adria Adriatik Coral 660SL
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 12:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.