Int no. #221717
Koopkans
Adria Adriatik S574SP
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 14:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Adria |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Adriatik |
| Model | S574SP |
| Eerste registratie | 02/2008 |
| Kilometerstand | 130.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 4-TBR-32 |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.440 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De bumper is beschadigd aan de rechterkant. Betreft alleen het hoekje dat vervangen zou moeten worden, is een los deel van de bumper. De verlichting werkt nog.
Schade
Locatie
Nederland, Simonshaven
Postcode: 3212
Afstand:
... km
Int no. #221717
Koopkans
Adria Adriatik S574SP
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 14:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.