Int no. #220077
Actief
Adria Coral 660 SL
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Adria |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Coral |
| Model | 660 SL |
| Eerste registratie | 04/2005 |
| Kilometerstand | 75.728 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.993 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Kissing
Postcode: 86438
Afstand:
... km
Int no. #220077
Actief
Adria Coral 660 SL
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.