Int no. #179181
Actief
Directe aankoop mogelijk
Adria Matrix Plus M 670 SL Platinum
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 15:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Adria |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Matrix Plus M |
| Model | 670 SL Platinum |
| Eerste registratie | 05/2017 |
| Kilometerstand | 24.950 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.150 kg |
| Lengte in mm | 7.380 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Bluetooth |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Klein nauwelijks zichtbaar minibultje
Locatie
Duitsland, Lamspringe
Postcode: 31195
Afstand:
... km
Int no. #179181
Actief
Directe aankoop mogelijk
Adria Matrix Plus M 670 SL Platinum
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 15:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.