Int no. #214509
Actief
Adria Twin 540 SPT
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:43)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Adria |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Twin |
| Model | 540 SPT |
| Eerste registratie | 07/2014 |
| Kilometerstand | 82.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte tekenen van slijtage aan de buitenkant
Locatie
Duitsland, Bad Oldesloe
Postcode: 23843
Afstand:
... km
Int no. #214509
Actief
Adria Twin 540 SPT
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:43)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.