Int no. #217750
Actief
Ahorn Camp
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Camp |
| Model | Camp |
| Eerste registratie | 03/2016 |
| Kilometerstand | 47.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 92 kW (125 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.650 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Nieuwe lampen in het interieur zijn slechts gedeeltelijk elektrisch aangesloten.
Er zit een deukje in de tafel.
Schade aan de achterwand gerepareerd.
Schade
Locatie
Duitsland, Kiel
Postcode: 24159
Afstand:
... km
Int no. #217750
Actief
Ahorn Camp
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.