Int no. #219593
Actief
Ahorn Camp 690 P
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Camp |
| Model | 690 P |
| Eerste registratie | 11/2016 |
| Kilometerstand | 72.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 100 kW (136 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
.staat zie foto's, op de motorkap linksvoor, zat te lang vogelpoep op, daardoor mist hier wat kleur.
Bumper rechtsachter, klein scheurtje, wielkast rechtsachter, hier mist een klein stukje, opstapproject 2000 hangt soms, moet vernieuwd worden, gastest was goed, crashsensor en afscheurslang moeten vernieuwd worden (10 jaar oud), in de garage linksachter zit een klein scheurtje, alleen binnenin, uit 2017, had ik geen last van. Het rolgordijn op het keukenraam heeft een extra beugel nodig.
Schade
Locatie
Duitsland, Schifferstadt
Postcode: 67105
Afstand:
... km
Int no. #219593
Actief
Ahorn Camp 690 P
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.