Int no. #221439
Beëindigd
Ahorn Canada
Einde veiling: do 14-05-2026, 13:33
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Canada |
| Model | Onbekend |
| Eerste registratie | 04/2024 |
| Kilometerstand | 18.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 100 kW (136 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.300 mm |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Radebeul
Postcode: 01445
Afstand:
... km
Int no. #221439
Beëindigd
Ahorn Canada
Einde veiling: do 14-05-2026, 13:33
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.