Int no. #208074
Actief
Directe aankoop mogelijk
Ahorn Canada AE
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 09:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Canada |
| Model | AE |
| Eerste registratie | 10/2017 |
| Kilometerstand | 59.122 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 107 kW (145 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.474 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Het zonnescherm is licht vervormd, kan niet 100% worden ingeschoven (een klein hoekje steekt uit). Maar het werkt en kan worden in- en uitgeschoven.
Schade
Locatie
Duitsland, Oerel
Postcode: 27432
Afstand:
... km
Int no. #208074
Actief
Directe aankoop mogelijk
Ahorn Canada AE
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 09:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.