Int no. #223022
Actief
Ahorn Canada AE
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 14:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Canada |
| Model | AE |
| Eerste registratie | 04/2022 |
| Kilometerstand | 50.600 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 107 kW (145 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.474 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Bandenwissel is vereist, nog steeds binnen het minimale tolerantiebereik
Locatie
Duitsland, Witten
Postcode: 58454
Afstand:
... km
Int no. #223022
Actief
Ahorn Canada AE
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 14:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.