Int no. #224743
Actief
Ahorn Canada AE
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:46)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Canada |
| Model | AE |
| Eerste registratie | 12/2017 |
| Kilometerstand | 60.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 92 kW (125 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.470 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Rheinberg
Postcode: 47495
Afstand:
... km
Int no. #224743
Actief
Ahorn Canada AE
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:46)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.