Int no. #99861
Onder onderzoek
Ahorn Canada AE
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Canada |
| Model | AE |
| Eerste registratie | 04/2017 |
| Kilometerstand | 30.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.500 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ISOFIX | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Motorkap kleine kras, rechterkant kleine kras
Locatie
Duitsland, Essen
Postcode: 45355
Afstand:
... km
Int no. #99861
Onder onderzoek
Ahorn Canada AE
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.