Int no. #213565
In onderhandeling
Ahorn Canada TE plus
Einde veiling: wo 29-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Canada |
| Model | TE plus |
| Eerste registratie | 08/2020 |
| Kilometerstand | 84.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 107 kW (145 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.470 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Bluetooth |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Trede blijft haken bij het in- en uitschuiven. Dit is een bekend probleem bij Lippert-treden. Er zijn al reserveonderdelen beschikbaar (twee tandwielen).
Locatie
Duitsland, Ochtendung
Postcode: 56299
Afstand:
... km
Int no. #213565
In onderhandeling
Ahorn Canada TE plus
Einde veiling: wo 29-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.