Int no. #206119
Actief
Ahorn Eco A 660
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 10:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Eco A |
| Model | 660 |
| Eerste registratie | 05/2020 |
| Kilometerstand | 72.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.600 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Kerken
Postcode: 47647
Afstand:
... km
Int no. #206119
Actief
Ahorn Eco A 660
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 10:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.