Int no. #217856
Niet meer beschikbaar
Ahorn Van 550
Einde veiling: ma 27-04-2026, 12:32
Beschikbaarheid: 15. Juni 2026
Laatste bod:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Ahorn |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Van |
| Model | 550 |
| Eerste registratie | 07/2023 |
| Kilometerstand | 12.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Douchescherm is verwijderd, kan opnieuw worden geïnstalleerd.
Locatie
Duitsland, Loxstedt
Postcode: 27612
Afstand:
... km
Int no. #217856
Niet meer beschikbaar
Ahorn Van 550
Einde veiling: ma 27-04-2026, 12:32
Beschikbaarheid: 15. Juni 2026
Laatste bod:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.