Int no. #223514
Actief
Directe aankoop mogelijk
Andere Beisl 650 M
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 09:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Beisl 650 M |
| Eerste registratie | 05/1998 |
| Kilometerstand | 225.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motorvermogen in kW | 79 kW (107 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2446 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.850 kg |
| Lengte in mm | 6.950 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio/CD, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Navigatiechip defect.
Los contact. Achteruitkijkcamera
Locatie
Duitsland, Mölln
Postcode: 23879
Afstand:
... km
Int no. #223514
Actief
Directe aankoop mogelijk
Andere Beisl 650 M
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 09:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.