Int no. #223438
Actief
Andere Blue camp sky 400
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 15:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Blue camp sky 400 |
| Eerste registratie | 05/2005 |
| Kilometerstand | 225.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2402 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | JK653T |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Luifel momenteel afwezig,
Schade professioneel hersteld, wand verstevigd voor plaatsing luifel.
Locatie
Nederland, Herwijnen
Postcode: 4171CE
Afstand:
... km
Int no. #223438
Actief
Andere Blue camp sky 400
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 15:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.