Int no. #226891
Actief
Andere Bresler Office 495 DK
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Bresler Office 495 DK |
| Eerste registratie | 09/2007 |
| Kilometerstand | 294.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 4.963 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Het dak (GRP) wordt nog geseald (bootlak).
Eén wiellager (achter) is nog niet vervangen. De overige (3) zijn nieuw.
Locatie
Duitsland, Köln
Postcode: 50999
Afstand:
... km
Int no. #226891
Actief
Andere Bresler Office 495 DK
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.