Int no. #208223
Actief
Directe aankoop mogelijk
Andere FFB Classic 580 LC
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 12:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Integraal |
| Model | FFB Classic 580 LC |
| Eerste registratie | 03/1999 |
| Kilometerstand | 85.471 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 35.001 kg |
| Lengte in mm | 6.090 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Großenwiehe
Postcode: 24969
Afstand:
... km
Int no. #208223
Actief
Directe aankoop mogelijk
Andere FFB Classic 580 LC
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 12:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.