Int no. #219832
Actief
Andere Hehn
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 14:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Hehn |
| Eerste registratie | 07/2004 |
| Kilometerstand | 132.347 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 92 kW (125 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2402 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.300 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| ESP | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Parkeerbult (kras) aan de rechterkant.
En normale ouderdomssporen.
Locatie
Duitsland, Duisburg
Postcode: 47259
Afstand:
... km
Int no. #219832
Actief
Andere Hehn
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 14:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.