Int no. #226680
Actief
Andere Mizar Garage
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 12:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Mizar Garage |
| Eerste registratie | 07/2003 |
| Kilometerstand | 162.121 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 6.890 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Op de achterbumper zitten
3 kleine gaatjes in het plastic.
Aan één kant zit er een kras in het plastic.
Schade
Locatie
Duitsland, Eyendorf
Postcode: 21376
Afstand:
... km
Int no. #226680
Actief
Andere Mizar Garage
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 12:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.