Int no. #226598
Koopkans
Andere RhönCamp Pace
Deze veiling is verlopen (wo 20-05-2026, 13:09)
Beschikbaarheid: 31. Mai 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Van |
| Model | RhönCamp Pace |
| Eerste registratie | 07/2025 |
| Kilometerstand | 4.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 140 kW (190 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1950 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 5.140 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Berlin
Postcode: 10439
Afstand:
... km
Int no. #226598
Koopkans
Andere RhönCamp Pace
Deze veiling is verlopen (wo 20-05-2026, 13:09)
Beschikbaarheid: 31. Mai 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.