Int no. #223736
Actief
Andere Solifer Finlandia I 695
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 14:14)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Integraal |
| Model | Solifer Finlandia I 695 |
| Eerste registratie | 03/2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.400 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Berlin
Postcode: 13597
Afstand:
... km
Int no. #223736
Actief
Andere Solifer Finlandia I 695
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 14:14)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.