Int no. #207615
Actief
Directe aankoop mogelijk
Andere Unique Caravan C640 free
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Andere |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Unique Caravan C640 free |
| Eerste registratie | 08/2024 |
| Kilometerstand | 230 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 121 kW (165 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.400 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Wegscheid
Postcode: 94110
Afstand:
... km
Int no. #207615
Actief
Directe aankoop mogelijk
Andere Unique Caravan C640 free
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.