De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
| Merk | Bavaria |
| Categorie | Alkoof |
| Model | A6 ED |
| Eerste registratie | 03/2002 |
| Kilometerstand | 164.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.990 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lendesteun | |
| Radio en geluid | Radio |
Bovenbouw: Frankia / Bavaria, alkoofvoertuig, type A6ED
Basis: Fiat Ducato 244, motor 2,8 liter, 125 pk
GVW 3500 kg, TÜV 04 / 2028, gasproef 10 / 2026
Bouwjaar 03 / 2004 (tevens 1e registratie)
Lengte 5,99 meter, aanhanger aankoppelen
4 slaapplaatsen, 2 in de alkoof, 2 achterin overdwars in stapelbedden
4 veiligheidsgordels, tank 135 liter, totaal km ca. 164000
Geen tv, antenne, ontvanger etc. aanwezig en kan
kunnen worden overhandigd
Boiler defect
laatste olieverversing incl. oliefilter en luchtfilter 04 / 2025
Distributieriem en waterpomp vervangen 2021 bij km 145000
Bodembescherming en holle wielen 2017
Aparte douche en toilet, douche werd gebruikt als berging
gebruikt als berging en voorzien van een kledingstang
Grote deur naar de berging aan de rechterkant, kleinere deur aan de linkerkant (achteraf ingebouwd)
Versterkte voor- en achterveren van Goldschmitt
Voertuig heeft seizoenskentekenplaten (04 - 10)
In de winter gezien in een droge hal
Professionele handwasbeurt en conservering in april
2025 kleine lekkage boven de carrosseriedeur,
gerepareerd door een gespecialiseerd bedrijf.
Een luchtluifel voor de voortent is inbegrepen.
Levering van het voertuig vanaf april 2026
Eerder bij een passend bod.
Vraagprijs: 16500,-- Euro
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu