Int no. #219284
Koopkans
Benimar Amphitryon A 940
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 14:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Benimar |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Amphitryon |
| Model | A 940 |
| Eerste registratie | 07/2021 |
| Kilometerstand | 39.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
Uitrusting
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Spanje, Villadangos del Paramo - Leon
Postcode: 24392
Afstand:
... km
Int no. #219284
Koopkans
Benimar Amphitryon A 940
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 14:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.