Int no. #201528
Actief
Directe aankoop mogelijk
Benimar Tessoro T 463 Up
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 09:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Benimar |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Tessoro |
| Model | T 463 Up |
| Eerste registratie | 06/2022 |
| Kilometerstand | 30.200 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.488 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Freystadt - Möning
Postcode: 92342
Afstand:
... km
Int no. #201528
Actief
Directe aankoop mogelijk
Benimar Tessoro T 463 Up
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 09:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.