Int no. #206460
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bimobil BJ 330
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bimobil |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | BJ |
| Model | 330 |
| Eerste registratie | 03/2009 |
| Kilometerstand | 350.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 135 kW (184 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2987 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.000 kg |
| Lengte in mm | 6.850 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Vierwielaandrijving | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Deeltjesfilter | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Roest op de
Schade
Locatie
Duitsland, Moers
Postcode: 47443
Afstand:
... km
Int no. #206460
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bimobil BJ 330
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.