Int no. #183177
Actief
Bürstner A 574/3
Bezig met laden ...
(di 07-04-2026, 09:38)
Beschikbaarheid: 02. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Andere serie |
| Model | A 574/3 |
| Eerste registratie | 12/2003 |
| Kilometerstand | 81.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.600 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Deuk in linker voorspatbord, barst in linker zijruit
Schade
Locatie
Duitsland, Pleidelsheim
Postcode: 74385
Afstand:
... km
Int no. #183177
Actief
Bürstner A 574/3
Bezig met laden ...
(di 07-04-2026, 09:38)
Beschikbaarheid: 02. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.