Int no. #128855
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner A535-2 active
Bezig met laden ...
(do 28-05-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Andere serie |
| Model | A535-2 active |
| Eerste registratie | 12/2001 |
| Kilometerstand | 96.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.600 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
volgens TÜV-rapport: vloermontage rechtsvoor oppervlakkige corrosie
Nieuwe versnellingsbak geïnstalleerd, omdat versnellingspook voorheen onbetrouwbaar was
Locatie
Duitsland, Heidelberg
Postcode: 69120
Afstand:
... km
Int no. #128855
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner A535-2 active
Bezig met laden ...
(do 28-05-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.