Int no. #231508
Actief
Bürstner A576
Bezig met laden ...
(za 30-05-2026, 09:37)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Andere serie |
| Model | A576 |
| Eerste registratie | 07/2004 |
| Kilometerstand | 117.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.170 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Leeftijdsgerelateerde vlekken en kleine deukjes.
Locatie
Duitsland, Sehestedt
Postcode: 24814
Afstand:
... km
Int no. #231508
Actief
Bürstner A576
Bezig met laden ...
(za 30-05-2026, 09:37)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.