Int no. #206469
Actief
Bürstner A747-2
Bezig met laden ...
(wo 01-04-2026, 16:13)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Andere serie |
| Model | A747-2 |
| Eerste registratie | 04/2002 |
| Kilometerstand | 37.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 8.200 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
3-assig voertuig, tekenen van slijtage door ouderdom
Locatie
Duitsland, Hartheim
Postcode: 79258
Afstand:
... km
Int no. #206469
Actief
Bürstner A747-2
Bezig met laden ...
(wo 01-04-2026, 16:13)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.