Int no. #195018
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Brevio T 600
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 12:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Brevio |
| Model | T 600 |
| Eerste registratie | 04/2014 |
| Kilometerstand | 110.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
kleine deuk op de dorpel en linker voorbumper. lichte lakschade aan de motorklep en een chip in de lak bovenvoor, verkleuring (vlekken door rubber) op de vloer in de garageruimte achterin.
Locatie
Duitsland, Bremen
Postcode: 28717
Afstand:
... km
Int no. #195018
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Brevio T 600
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 12:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.