Int no. #226399
In onderhandeling
Bürstner Campeo C 640
Einde veiling: wo 20-05-2026, 12:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Campeo C 640 |
| Model | Campeo C 640 |
| Eerste registratie | 03/2023 |
| Kilometerstand | 14.145 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.360 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Mücke
Postcode: 35325
Afstand:
... km
Int no. #226399
In onderhandeling
Bürstner Campeo C 640
Einde veiling: wo 20-05-2026, 12:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.