Int no. #219321
Actief
Bürstner Copa 500
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 11:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | Copa 500 |
| Eerste registratie | 07/2024 |
| Kilometerstand | 24.800 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.190 kg |
| Lengte in mm | 4.972 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Kleine lakbeschadigingen op afzonderlijke plekken die de werking niet nadelig beïnvloeden
Locatie
Duitsland, Meiningen
Postcode: 98617
Afstand:
... km
Int no. #219321
Actief
Bürstner Copa 500
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 11:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.