Int no. #211112
Verkocht
Bürstner Copa C 530
Einde veiling: ma 13-04-2026, 11:18
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Van |
| Serie | Copa |
| Model | C 530 |
| Eerste registratie | 08/2023 |
| Kilometerstand | 13.800 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.300 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Automatische parkeerhulp |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Celle
Postcode: 29223
Afstand:
... km
Int no. #211112
Verkocht
Bürstner Copa C 530
Einde veiling: ma 13-04-2026, 11:18
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.