Int no. #217200
Actief
Bürstner Elegance Bürstner
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 14:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Elegance |
| Model | Bürstner |
| Eerste registratie | 04/2005 |
| Kilometerstand | 130.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 7.020 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Eisenhüttenstadt
Postcode: 15890
Afstand:
... km
Int no. #217200
Actief
Bürstner Elegance Bürstner
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 14:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.