Int no. #226734
Koopkans
Bürstner Elegance I 640
Deze veiling is verlopen (wo 20-05-2026, 13:24)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Elegance |
| Model | I 640 |
| Eerste registratie | 01/2005 |
| Kilometerstand | 81.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 81 kW (110 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.450 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Buitenste huidstrip bestuurderszijde beschadigd, maar niet gescheurd, achterbumper in het midden gescheurd
Schade
Locatie
Duitsland, Thalfang
Postcode: 54424
Afstand:
... km
Int no. #226734
Koopkans
Bürstner Elegance I 640
Deze veiling is verlopen (wo 20-05-2026, 13:24)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.