Int no. #191045
Beëindigd
Bürstner Elegance I 647
Einde veiling: za 21-02-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Elegance |
| Model | I 647 |
| Eerste registratie | 01/2002 |
| Kilometerstand | 180.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.100 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Houten frame van de bovenbouw aan vernieuwing toe
Locatie
Duitsland, Burg Stargard OT Cammin
Postcode: 17094
Afstand:
... km
Int no. #191045
Beëindigd
Bürstner Elegance I 647
Einde veiling: za 21-02-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.