Int no. #231886
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Elegance I 660
Bezig met laden ...
(za 30-05-2026, 10:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Elegance |
| Model | I 660 |
| Eerste registratie | 07/2004 |
| Kilometerstand | 168.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 33-ZP-LD |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.650 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Gebruikelijke krasjes / deukjes. Geen grote schades. APK en grote onderhoudsbeurt staat gepland voor 01 juni 2026.
Locatie
Nederland, Echt
Postcode: 6101 KV
Afstand:
... km
Int no. #231886
Actief
Directe aankoop mogelijk
Bürstner Elegance I 660
Bezig met laden ...
(za 30-05-2026, 10:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.