De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Elegance |
| Model | I 710 |
| Eerste registratie | 03/2010 |
| Kilometerstand | 48.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.000 kg |
| Lengte in mm | 8.200 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
De aangegeven ongevalsschade is een deuk in de voorste afdekkap van de luifel. Ik ben licht tegen een luifel gereden.
Lichte krassen en slijtage van de lak op de zijdeur. Er zijn lichte barstjes in de lak op de overgang van het dak naar de achterkant. De koelvloeistof voor de ALDE 3010 moet vervangen worden. De banden zijn van 2019 en er is ca. 5800 mee gereden. De warmtewisselaar is gedeactiveerd. Naar mijn mening werkt een achteraf gemonteerde booster niet goed. Het voertuig is de afgelopen twee jaar niet gebruikt, staat alleen in de hal geparkeerd en wordt daarom nu verkocht. Het is niet geregistreerd. Naar mijn mening is de staat van het interieur nog zeer goed, d.w.z. niet versleten. Er zijn diverse extra apparaten geïnstalleerd, zoals omvormer, booster, hefsteunen en MaxxFan.
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu