Int no. #205857
Actief
Bürstner Elegance I 730
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 09:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Bürstner |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Elegance |
| Model | I 730 |
| Eerste registratie | 04/2010 |
| Kilometerstand | 110.442 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.365 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Steenschil op motorkap, krassen op achterkant
Locatie
Duitsland, Rendsburg
Postcode: 24768
Afstand:
... km
Int no. #205857
Actief
Bürstner Elegance I 730
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 09:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.